Gå tillbaka till sökningen

Los Amigos Beach Club

129 US$
/natt

Snitt för september

Los Amigos Beach Club - Image 1
Los Amigos Beach Club - Rum
Los Amigos Beach Club - Rum
Los Amigos Beach Club - Utsikt från rummet
Los Amigos Beach Club - Reception

Priser för Los Amigos Beach Club

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

129 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Los Amigos Beach Club är priset per natt i genomsnitt 66 US$ under den billigaste månaden (november) och 223 US$ under den dyraste månaden (augusti), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Los Amigos Beach Club efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari66 US$
februari70 US$
mars69 US$
april90 US$
maj112 US$
juni147 US$
juli202 US$
augusti223 US$
september129 US$
oktober98 US$
november66 US$
december68 US$

Dyrast: augusti (ca 223 US$)

Billigast: november (ca 66 US$)

Om detta boende

Skäm bort dig med bland annat massage och kroppsbehandlingar. Här har du tillgång till 2 utomhuspooler, utomhustennisbana och en bastu. Boendet har även gratis wi-fi, conciergetjänster och en spelhall.
Visa mer
  • Parkering

  • Flygplatstransfer

  • Restaurang

  • Pool

  • Rökfria rum

  • Business center

Visa alla

Läge

Urbanizacion Playamarina, s/n - Carretera de Cádiz, Km. 204, Spanien

Malaga provinsens stränder (0.5 miles)

Playa del Charcón - Playa Marina (0.6 miles)

Playa del Faro - El Faro (0.8 miles)

El Chaparral Golfklubb (1 miles)

Playa El Bombo (1.8 miles)

Slottet Sohail (2 miles)


Rumsalternativ

Lägenhet - 3 sovrum

Information om rummet

1 Dubbelsäng
,
4× Enkelsängar
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 8

1098 ft²

Altan eller uteplats
Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kök

Lägenhet - 2 sovrum

Information om rummet

1 Dubbelsäng
,
2 Enkelsängar
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 6

1001 ft²

Altan eller uteplats
Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kök

Lägenhet - 1 sovrum

Information om rummet

1 Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 4

495 ft²

Altan eller uteplats
Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kök

Studio (Apartment)

Information om rummet

1 Bäddsoffa

Sovplats 2

463 ft²

Altan eller uteplats
Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kök

Gästrecensioner för Los Amigos Beach Club

Vad gäster tycker

AI-genererad sammanfattning baserad på de senaste gästrecensionerna

Los Amigos Beach Club erbjuder rymliga och välutrustade lägenheter samt familjevänliga faciliteter. Många recensenter lyfter fram renligheten, hjälpsam personal och de flera poolerna, men påpekar också vissa extra kostnader, enstaka ljudproblem från tunna väggar och ett avlägset läge.

Läs mer

Faciliteter

Bra

Renlighet

Rent

Service

Vänligt

Måltider

Trevligt

Var detta till hjälp?

10

irene

IAN-logo

29 mars 2026

·

Stannade 3 nätter

Aktiviteter finns för hela familjen.
Aktiviteter finns för hela familjen.

10

irene

IAN-logo

25 mars 2026

·

Stannade 16 nätter

Bubbelpoolen var perfekt! Inomhus poolen utmärkt!
Bubbelpoolen var perfekt! Inomhus poolen utmärkt!

10

Eva

IAN-logo

15 dec. 2025

·

Stannade 1 natt

Bra lägenhet med kök och balkong nära parkering
Bra lägenhet med kök och balkong nära parkering

10

Yvonne

IAN-logo

22 feb. 2023

·

Stannade 11 nätter

Mycket trevlig och hjälpsam personal. Maten på restaurangen var ok. Studion var mycket bra planerad, allt man behöver fanns och under vår vistelse var det kallare än normalt så värmesystemet kom väl till användning. Gratis parkering innanför grindarna. Gym och inomhuspool gick att boka för användande.
Mycket trevlig och hjälpsam personal. Maten på restaurangen var ok. Studion var mycket bra planerad, allt man behöver fanns och under vår vistelse var det kallare än normalt så värmesystemet kom väl till användning. Gratis parkering innanför grindarna. Gym och inomhuspool gick att boka för användande.

10

Johan

IAN-logo

26 nov. 2022

·

Stannade 1 natt

Personalen i receptionen var fantastiska och väldigt duktiga och trevliga. En härlig anläggning som jag varmt kan rekomendera och kommer återvända till.
Personalen i receptionen var fantastiska och väldigt duktiga och trevliga. En härlig anläggning som jag varmt kan rekomendera och kommer återvända till.

Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 16:00 till 00:00

Innan 10:00


Deposition

EUR 100 per accommodation on arrival.

Visa mer

Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio