Tilbage til søgning

Boutique Hotel Noemia

120 US$
/nat

Gennemsnit for oktober

Boutique Hotel Noemia - Lobby
Boutique Hotel Noemia - Værelse
Boutique Hotel Noemia - Værelse
Boutique Hotel Noemia - Udsigt fra værelset
Boutique Hotel Noemia - Reception

Priser på Boutique Hotel Noemia

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

120 US$
/nat

Gennemsnit for oktober

Gennemsnitlige månedlige priser

På Boutique Hotel Noemia ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 114 US$ i den billigste måned (april) og 277 US$ i den dyreste måned (august), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på Boutique Hotel Noemia pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
april114 US$
maj130 US$
juni185 US$
juli276 US$
august277 US$
september186 US$
oktober120 US$
november125 US$

Dyrest: august (ca. 277 US$)

Billigst: april (ca. 114 US$)

Om dette overnatningssted

Lad dig forkæle med massage og kropsbehandlinger på stedet. Du kan drage fordel af rekreative faciliteter, såsom en indendørs pool og en sauna. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang og cykelopbevaring.
Vis flere
  • Parkering

  • Restaurant

  • Swimmingpool

  • Ikkerygerværelser

  • Roomservice

  • Turistservice

Vis alle

Lokation

Stjepana Radica 13, Baška Voda, Kroatien

Baška Voda Strandpromenade (0.1 mil)

Skt. Nicholas' Kirke (0.3 mil)

Skt. Laurentius' Kapel (0.3 mil)

Skt. Nicholas-statuen (0.3 mil)

Baska Voda Havn (0.3 mil)

St. Nicholas Monument (0.3 mil)


Værelsesmuligheder

Junior-suite

Værelsesoplysninger

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standard double room

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

Altan
Altan eller terrasse
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardenkeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Family Room with Balcony

Værelsesoplysninger

1 Ekstra Stor Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenge

Sover 4

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)
1 Ekstra Stor Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Family Room for 3 persons

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Superior-dobbeltværelse - balkon - havudsigt

Værelsesoplysninger

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

Altan
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardværelse med dobbeltseng eller 2 enkeltsenge - balkon

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

Altan
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardenkeltværelse - balkon

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng
Altan
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Gæsteanmeldelser af Boutique Hotel Noemia

Hvad siger gæsterne

AI-genereret oversigt baseret på de seneste gæsteanmeldelser

På Boutique Hotel Noemia fremhæver rejsende det meget venlige personale og en fremragende, varieret morgenmad med tilberedning efter bestilling, samt en praktisk og rolig beliggenhed en kort gåtur fra stranden og promenaden.

Læs mere

Faciliteter

Blandet

Rengøring

Rent

Værelser

Moderne

Service

Venligt

Lokation

Praktisk

Spisning

Varieret

Var dette nyttigt?

10

Heidi

IAN-logo

9. sep. 2024

·

Overnattede 8 nætter

Veldig fint hotell som kan anbefales på det sterkeste. Rent og moderne. Det er 5 minutter å gå ned til stranda. Parkering enten rett utenfor hotellet eller 300 meter lenger opp i gata, 10 euro pr idag. Veldig god frokostbuffet + egen frokostmeny inkludert i prisen. Vi benyttet oss av å låne strandhåndklær hver dag. Rituals produkter på badet var også et pluss. Kommer gjerne tilbake.
Veldig fint hotell som kan anbefales på det sterkeste. Rent og moderne. Det er 5 minutter å gå ned til stranda. Parkering enten rett utenfor hotellet eller 300 meter lenger opp i gata, 10 euro pr idag. Veldig god frokostbuffet + egen frokostmeny inkludert i prisen. Vi benyttet oss av å låne strandhåndklær hver dag. Rituals produkter på badet var også et pluss. Kommer gjerne tilbake.

10

Nainesh

IAN-logo

23. aug. 2026

·

Overnattede 5 nætter

Amazing hotel in Baska Voda with modern rooms. We were a family of four and had 2 connecting rooms which made it very comfortable for us. Breakfast was great and all the staff super helpful.
Amazing hotel in Baska Voda with modern rooms. We were a family of four and had 2 connecting rooms which made it very comfortable for us. Breakfast was great and all the staff super helpful.

10

Mathias

IAN-logo

11. aug. 2026

·

Overnattede 9 nætter

Enkelt og fint. Anbefales.
Enkelt og fint. Anbefales.

8

David Drazen

IAN-logo

1. aug. 2026

·

Overnattede 13 nætter

Bra frukost och middag. Mindre bra städning i rummet. Modernt hotell. Bra personal i receptionen. Obekväm dusch och kylskåp i rummet som inte kylde. Bekväm säng.
Bra frukost och middag. Mindre bra städning i rummet. Modernt hotell. Bra personal i receptionen. Obekväm dusch och kylskåp i rummet som inte kylde. Bekväm säng.

8

Bjørnar

IAN-logo

24. jul. 2026

·

Overnattede 4 nætter

Et veldig innbydende hotell med avslappede atmosfære. Høy kvalitet på interiøret. Meget god service. Veldig god frokost. Beliggenheten var også bra og vi parkerte rett utenfor inngangen. Vi 4 personer og hadde bestilt et rom med balkong. Men vi fikk to rom med dør mellom rommene. Det er helt greit, men rommene var i 1 etasje. Balkongen var en terrasse med null utsikt på grunn av en hekk som stod en halv meter fra terrassen. Dette var svært skuffende og ikke verdt pengene. Jeg klaget på dette og vi fikk byttet rom etter 2 dager. Hotellet mangler treningsrom og en takterrasse for å nå helt opp i toppsjiktet.
Et veldig innbydende hotell med avslappede atmosfære. Høy kvalitet på interiøret. Meget god service. Veldig god frokost. Beliggenheten var også bra og vi parkerte rett utenfor inngangen. Vi 4 personer og hadde bestilt et rom med balkong. Men vi fikk to rom med dør mellom rommene. Det er helt greit, men rommene var i 1 etasje. Balkongen var en terrasse med null utsikt på grunn av en hekk som stod en halv meter fra terrassen. Dette var svært skuffende og ikke verdt pengene. Jeg klaget på dette og vi fikk byttet rom etter 2 dager. Hotellet mangler treningsrom og en takterrasse for å nå helt opp i toppsjiktet.

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 14:00 til 00:00

Før 10:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Valgfrie tilvalg

Yderligere betalte tjenesteydelser du kan anmode om.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet




  • Rixos Premium Dubrovnik
  • Hotel Ambasador
  • Amphora Hotel
  • Hotel Croatia
  • City Hotel Dubrovnik
  • President Hotel, Valamar Collection
  • Hotel Lero
  • Aminess Vival Maestral Hotel

Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio