Gå tilbake til søk

CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage

107 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage - Image 1
CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage - Rom
CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage - Rom
CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage - Utsikt fra rommet
CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage - Resepsjon

Priser for CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

107 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Månedlige gjennomsnittspriser

På CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage er prisen per natt i gjennomsnitt 100 USD i den billigste måneden (november) og 176 USD i den dyreste måneden (august), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar103 USD
februar108 USD
mars107 USD
april115 USD
mai125 USD
juni123 USD
juli171 USD
august176 USD
september127 USD
oktober107 USD
november100 USD
desember115 USD

Dyreste: august (ca. 176 USD)

Billigste: november (ca. 100 USD)

Om denne eiendommen

Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr muligheter for surfing/bodyboarding i nærheten.
Vis mer
  • Parkering

  • Rom for ikke-røykere

  • Rengjøring

  • Bankettfasiliteter

  • Bankboks

  • Strand

Vis alle

Beliggenhet

195 avenue de Pontaillac, Pontaillac, Royan, Frankrike

Pontaillac strand (0.1 miles)

Biscayabukten (0.1 miles)

Royan museum (0.1 miles)

Casino Barrière Royan (0.2 miles)

Conche de Gilet (0.6 miles)

Pigeonnier-stranden (0.6 miles)


Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom, havutsikt

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

269 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Badekar

Dobbelt- eller tomannsrom – standard, byutsikt

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

215 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Gjesteomtaler av CERISE Royan - Le Grand Hôtel de la Plage

Fasiliteter

7.7

Renhold

7.3

Rom

7.4

Service

8.3

Beliggenhet

7.8

Servering

7.5

10

jacqueline

IAN-logo

for 2 uker siden

·

Overnattet 2 netter

Petit déjeuner très copieux et personnel courtois
Petit déjeuner très copieux et personnel courtois

8

Henri

IAN-logo

22. sep. 2026

·

Overnattet 3 netter

Établissement très bien situé
Établissement très bien situé

8

Jean christophe

IAN-logo

14. sep. 2026

·

Overnattet 1 natt

Parfait face a la plage Conseils pour garer la voiture
Parfait face a la plage Conseils pour garer la voiture

10

MARGARET

IAN-logo

9. sep. 2026

·

Overnattet 1 natt

Great location & really helpful staff. Will stay again
Great location & really helpful staff. Will stay again

10

Landry

IAN-logo

8. sep. 2026

·

Overnattet 2 netter

Je viens régulièrement pour le travail, toujours satisfait les yeux fermés le staff est extrêmement accueillant
Je viens régulièrement pour le travail, toujours satisfait les yeux fermés le staff est extrêmement accueillant

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 14:30 til 23:59

Før 11:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

oktober 2026
november 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio