Fantastyczne miejsce, bardzo uprzejmi, pomocni, życzliwi właściciele. Przywitano nas własnoręcznie wypieczonym chlebem :) Blisko do stoków narciarskich, kolejka jeżdżąca pomiędzy miejscowościami 400 m od domu. Apartament w pełni wyposażony, bardzo czysty i przestronny. Bardzo wygodne materace. Na pewno wrócimy w to urocze miejsce :)
Fantastyczne miejsce, bardzo uprzejmi, pomocni, życzliwi właściciele. Przywitano nas własnoręcznie wypieczonym chlebem :) Blisko do stoków narciarskich, kolejka jeżdżąca pomiędzy miejscowościami 400 m od domu. Apartament w pełni wyposażony, bardzo czysty i przestronny. Bardzo wygodne materace. Na pewno wrócimy w to urocze miejsce :)