Gå tilbake til søk

Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection

186 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection - Image 1
Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection - Rom
Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection - Rom
Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection - Utsikt fra rommet
Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection - Resepsjon

Priser for Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

186 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Månedlige gjennomsnittspriser

På Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection er prisen per natt i gjennomsnitt 172 USD i den billigste måneden (mars) og 225 USD i den dyreste måneden (mai), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar181 USD
februar206 USD
mars172 USD
april208 USD
mai225 USD
juni183 USD
juli183 USD
august209 USD
september209 USD
oktober186 USD
november196 USD
desember203 USD

Dyreste: mai (ca. 225 USD)

Billigste: mars (ca. 172 USD)

Om denne eiendommen

Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio, et utendørsbasseng og et boblebad. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inklude...
Vis mer
  • Parkering

  • Restaurant

  • Svømmebasseng

  • Forretningssenter

  • Romservice

  • Betjent parkering

Vis alle

Beliggenhet

Im Bürgerpark, Bürgerpark, Bremen, Bremen, Tyskland

Bremen Bürgerpark (0.1 miles)

Bürgerpark (0.1 miles)

ÖVB Arena (0.4 miles)

Messe Bremen (0.6 miles)

Bremen konferansesenter (0.6 miles)

Übersee-Museum (0.7 miles)


Romalternativer

Rom – executive, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

237 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Tomannsrom – deluxe

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Suite – junior

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

409 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Rom – classic

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

258 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Arbeidsområde til bærbar PC

Rom – superior, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Rom – classic, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

258 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Enkeltrom – classic

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

226 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Arbeidsområde til bærbar PC

Enkeltrom – classic, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

226 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Suite – superior (Hommage)

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

699 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Suite – signature

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

592 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Tomannsrom – deluxe, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Rom – executive

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

237 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Arbeidsområde til bærbar PC

Rom – deluxe

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Rom – deluxe, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Rom – superior

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

323 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Hommage Signature Suite

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

592 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Suite – junior, utsikt mot innsjø

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

409 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Gjesteomtaler av Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection

Hva gjestene synes

KI-generert oppsummering basert på nylige gjesteomtaler

Mange gjester roser Parkhotel Bremen – ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection for sin rolige beliggenhet i park, utsikt over innsjøen og komfortable rom. Samtidig påpekes det gjentatte ganger at enkelte områder er utdaterte, vedlikeholdet er varierende og at noen rom mangler eller har dårlig aircondition.

Les mer

Fasiliteter

Variert

Renhold

Varierende

Service

Vennlig

Beliggenhet

Naturskjønt

Servering

Varierende

Var dette til hjelp?

8

Marno

IAN-logo

for 3 uker siden

·

Overnattet 2 netter

Das Park Hotel hat seine besten Zeiten hinter sich. Das Haus ist alt, das weiß man, aber wenn nicht investiert wird, wird es schwierig, den Erwartungen gerecht zu werden, vor allem bei Betrachtung der Preise. Der Service im Kuppelsaal ist unkoordiniert und wenig professionell, auch wenn sich die Einzelnen offenbar Mühe geben. Der Etagenservice hat ebenfalls Luft nach oben. Die Damen am Empfang waren wieder klasse! Das Hotel ist wunderschön gelegen, aber wir werden wohl nicht wiederkommen.
Das Park Hotel hat seine besten Zeiten hinter sich. Das Haus ist alt, das weiß man, aber wenn nicht investiert wird, wird es schwierig, den Erwartungen gerecht zu werden, vor allem bei Betrachtung der Preise. Der Service im Kuppelsaal ist unkoordiniert und wenig professionell, auch wenn sich die Einzelnen offenbar Mühe geben. Der Etagenservice hat ebenfalls Luft nach oben. Die Damen am Empfang waren wieder klasse! Das Hotel ist wunderschön gelegen, aber wir werden wohl nicht wiederkommen.

10

Agneta

IAN-logo

13. sep. 2026

·

Overnattet 1 natt

Superfint hotell med vackra omgivningar. Toppen frukost
Superfint hotell med vackra omgivningar. Toppen frukost

6

Peter

IAN-logo

31. aug. 2026

·

Overnattet 1 natt

Ok hotel
Ok hotel

8

Marcel

IAN-logo

30. aug. 2026

·

Overnattet 1 natt

Sauberes Zimmer, beim Frühstück hätte ich bei 5 Sternen und diesen Preis etwas mehr erwartet. Mitarbeiter waren sehr nett. Zimmerrate finde ich preislich günstig für das Hotel. Von außen sogar noch schöner mit der tollen Park Anlage
Sauberes Zimmer, beim Frühstück hätte ich bei 5 Sternen und diesen Preis etwas mehr erwartet. Mitarbeiter waren sehr nett. Zimmerrate finde ich preislich günstig für das Hotel. Von außen sogar noch schöner mit der tollen Park Anlage

10

Barry

IAN-logo

23. aug. 2026

·

Overnattet 2 netter

Was top. Alleen wat weinig parkeerplek. Voor zo mooi hotel. Maar verder lekker genoten.
Was top. Alleen wat weinig parkeerplek. Voor zo mooi hotel. Maar verder lekker genoten.

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 15:00 til 23:30

Før 12:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

oktober 2026
november 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio