Kellemes hotel. A kilátás már nem az igazi, mert a hotelt már körbeépítették egyéb hotelekkel, így onnan a Gangesz vagy a hegyek már nem igazán láthatóak. A képek régiek. A szállás viszont jó. A szobák tiszták, és a fürdőszoba is. Jó a klíma, vagy hűtőszekrény is. A reggeli kellemes, és saját éttermük is van, ahol jók azárak és finomak az ételek. A recepciós kedves, segítőkész, a bejenltkezés gyors volt . Sok a bevásárló lehetőség a közelben. 10 perc alatt lesétálhatunk a folyóhoz, vagy a piacra is. Ajánlom a hotelt.
Kellemes hotel. A kilátás már nem az igazi, mert a hotelt már körbeépítették egyéb hotelekkel, így onnan a Gangesz vagy a hegyek már nem igazán láthatóak. A képek régiek. A szállás viszont jó. A szobák tiszták, és a fürdőszoba is. Jó a klíma, vagy hűtőszekrény is. A reggeli kellemes, és saját éttermük is van, ahol jók azárak és finomak az ételek. A recepciós kedves, segítőkész, a bejenltkezés gyors volt . Sok a bevásárló lehetőség a közelben. 10 perc alatt lesétálhatunk a folyóhoz, vagy a piacra is. Ajánlom a hotelt.