Tilbage til søgning

Skopelos Holidays Hotel by GHH

99 US$
/nat

Gennemsnit for september

Skopelos Holidays Hotel by GHH - Image 1
Skopelos Holidays Hotel by GHH - Værelse
Skopelos Holidays Hotel by GHH - Værelse
Skopelos Holidays Hotel by GHH - Udsigt fra værelset
Skopelos Holidays Hotel by GHH - Reception

Priser på Skopelos Holidays Hotel by GHH

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

99 US$
/nat

Gennemsnit for september

Gennemsnitlige månedlige priser

På Skopelos Holidays Hotel by GHH ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 78 US$ i den billigste måned (maj) og 160 US$ i den dyreste måned (juli), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på Skopelos Holidays Hotel by GHH pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
maj78 US$
juni119 US$
juli160 US$
august146 US$
september99 US$

Dyrest: juli (ca. 160 US$)

Billigst: maj (ca. 78 US$)

Om dette overnatningssted

Nyd godt af en lang række rekreative faciliteter på stedet, inklusive en sauna, en sæsonbestemt udendørs pool og udlejningscykler. Andre faciliteter på dette hotel i middelhavsstil inkluderer gratis trådløs internetadgang, concierge-tjenest...
Vis flere
  • Parkering

  • Restaurant

  • Swimmingpool

  • Ikkerygerværelser

  • Roomservice

  • Turistservice

Vis alle

Lokation

Skopelos, Skopelos, Grækenland

Fotocenter i Skopelos (0.7 mil)

Folkehistorisk Museum (1 mil)

Fotografisk Museum (1.1 mil)

Bakratsa Museum (1.2 mil)

Skopelos Havn (1.2 mil)

Venetiansk Slot (1.2 mil)


Værelsesmuligheder

Superior-værelse til 3 personer

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Junior Suite Private Pool

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Superior Double Sharing Pool

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Superior-dobbeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Classic Double Room Garden or Pool View

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Signatur-studiosuite

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Junior Suite Pool View

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Executive-værelse - tilpasset personer med nedsat mobilitet

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Two Bedroom Family Garden or Sea View

Værelsesoplysninger

1 Sovesofa
eller
1 Dobbeltseng

Sover 4

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Bungalow Sharing Pool

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Junior Suite Garden View

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng
eller
2 Sovesofaer

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Gæsteanmeldelser af Skopelos Holidays Hotel by GHH

Faciliteter

7.4

Rengøring

8.1

Værelser

7.9

Service

8.3

Lokation

8.5

Spisning

7.7

10

Zisis

IAN-logo

10. jul. 2026

·

Overnattede 8 nætter

Veldig fint sted med hyggelig personal.
Veldig fint sted med hyggelig personal.

10

Christopher

IAN-logo

23. jul. 2025

·

Overnattede 2 nætter

This is actually a fantastic hotel for families. We rented a two bedroom house with a private pool. The service was excellent. They have a great breakfast spread. There is a free shuttle to the port. You do not need a car. The wait staff at the pool was fantastic. The main pool gets the prize for the deepest hotel pool I’ve ever swam in. Great stay. Highly recommend.
This is actually a fantastic hotel for families. We rented a two bedroom house with a private pool. The service was excellent. They have a great breakfast spread. There is a free shuttle to the port. You do not need a car. The wait staff at the pool was fantastic. The main pool gets the prize for the deepest hotel pool I’ve ever swam in. Great stay. Highly recommend.

10

Chad

EXP-logo

15. jul. 2025

·

Overnattede 3 nætter

Beautiful spot!
Beautiful spot!

8

SHENGYAO B

IAN-logo

22. aug. 2024

·

Overnattede 7 nætter

We stayed in the bungalow with shared private pool for 7 days. We were lucky as we had 3 different neighbours throughout our stay but only shared the pool area for a maximum of 10 minutes. The pool is great and is cleaned every morning and is a brilliant sun trap with lots of shade available, if necessary. I stayed with family members and was sleeping on the sofa bed. It broke every time the cleaner came to change the bed and I had to go to reception to ask them to fix it every time. However, the reception staff was great and solved the problem every time. The best thing about the stay was the Mamma Mia tour excursion. We got a personal driver who was very friendly and accommodating. His name is Niko and I would recommend him to anyone. The place is fairly clean but it could do with a deeper clean to get rid of cobwebs. The hotel is a pleasant 8 minutes walk to the nearest supermarket and 20 mins walk into town, which was great after a heavy meal of delicious gyros and other incredible Greek food. I would recommend this hotel to families.
We stayed in the bungalow with shared private pool for 7 days. We were lucky as we had 3 different neighbours throughout our stay but only shared the pool area for a maximum of 10 minutes. The pool is great and is cleaned every morning and is a brilliant sun trap with lots of shade available, if necessary. I stayed with family members and was sleeping on the sofa bed. It broke every time the cleaner came to change the bed and I had to go to reception to ask them to fix it every time. However, the reception staff was great and solved the problem every time. The best thing about the stay was the Mamma Mia tour excursion. We got a personal driver who was very friendly and accommodating. His name is Niko and I would recommend him to anyone. The place is fairly clean but it could do with a deeper clean to get rid of cobwebs. The hotel is a pleasant 8 minutes walk to the nearest supermarket and 20 mins walk into town, which was great after a heavy meal of delicious gyros and other incredible Greek food. I would recommend this hotel to families.

10

Maria

EXP-logo

8. aug. 2024

·

Overnattede 2 nætter

We truly enjoyed our 2 nights spent at this property. The staff was extremely courteous and welcoming and even upgraded our room due to my birthday. Lots of breakfast options and large pool area. Convenient parking in close (drivable) proximity to town.
We truly enjoyed our 2 nights spent at this property. The staff was extremely courteous and welcoming and even upgraded our room due to my birthday. Lots of breakfast options and large pool area. Convenient parking in close (drivable) proximity to town.

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 15:00 til 23:59

Før 11:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Valgfrie tilvalg

Yderligere betalte tjenesteydelser du kan anmode om.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Billigere

Dyrere

Gennemsnitlig pris pr. nat på tværs af tilbud, inkl. skatter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gæster opdateres dagligt.



  • Adrina Resort & Spa

Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio