Gå tilbake til søk

Hotel Caranda Eco Ville

51 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Hotel Caranda Eco Ville - Image 1
Hotel Caranda Eco Ville - Rom
Hotel Caranda Eco Ville - Rom
Hotel Caranda Eco Ville - Utsikt fra rommet
Hotel Caranda Eco Ville - Resepsjon

Priser for Hotel Caranda Eco Ville

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

51 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Månedlige gjennomsnittspriser

På Hotel Caranda Eco Ville er prisen per natt i gjennomsnitt 43 USD i den billigste måneden (mars) og 85 USD i den dyreste måneden (august), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Hotel Caranda Eco Ville etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar79 USD
februar58 USD
mars43 USD
april51 USD
mai48 USD
juni45 USD
juli52 USD
august85 USD
september51 USD
oktober48 USD
november49 USD
desember55 USD

Dyreste: august (ca. 85 USD)

Billigste: mars (ca. 43 USD)

Om denne eiendommen

Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling).
Vis mer
  • Vaskeritjeneste

  • Bankboks

  • Sykkelutleie

  • Hage

  • Dykking

  • Barnebasseng

Vis alle

Beliggenhet

Rua General Osório nº 850, Centro, Alvorada, Bonito, Mato Grosso do Sul, Brasil

Lobo Guara sykkel eventyr (0.1 miles)

Frihetsplassen (0.2 miles)

Bonito konferansesenter (1 miles)

Project Jibóia (1.2 miles)

Gårdsdriftsfirma (1.5 miles)

São Mateus-grotten (2.5 miles)


Romalternativer

Økonomirom (Quintuple)

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
,
2 Enkeltsenger
og
1 Køyeseng

Sover 5

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Ekstrasenger eller sammenleggbare senger (gratis)

Tremannsrom – standard

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Økonomi-tremannshytte

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Rom – standard

Romdetaljer

2 Dobbeltsenger
og
4× Enkeltsenger

Sover 8

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Familierom

Romdetaljer

2 Dobbeltsenger
og
2 Enkeltsenger

Sover 6

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Økonomi-tomannsrom

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Hytte – standard

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Firemannsrom – standard

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenger

Sover 4

Balkong
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Kjøleskap

Gjesteomtaler av Hotel Caranda Eco Ville

Fasiliteter

8.6

Renhold

7.3

Rom

7.9

Service

7.8

Beliggenhet

8

Servering

7.8

10

Geverson

EXP-logo

21. mars 2026

·

Overnattet 1 natt

hospedagem maravilhosa , cheio de vida e ambiente espetacular
hospedagem maravilhosa , cheio de vida e ambiente espetacular

10

Jessica thais

EXP-logo

17. okt. 2023

·

Overnattet 2 netter

Muito bom
Muito bom

8

Moacir

IAN-logo

29. sep. 2023

·

Overnattet 6 netter

A área externa do hotel é muito agradável.O Café da manhâ, embora tenha muita coisa, não tem muita qualidade (servem margarina). A grande decepção foi o quarto que me deram, muito insalubre, tinha um batente entre o banheiro e o quarto, a tv não funcionava direito, muito ruido e sinal incosntante (Antena parabólica), o banheiro velho e com aspecto de sujo. Salva-se a localização muito perto da praça central.
A área externa do hotel é muito agradável.O Café da manhâ, embora tenha muita coisa, não tem muita qualidade (servem margarina). A grande decepção foi o quarto que me deram, muito insalubre, tinha um batente entre o banheiro e o quarto, a tv não funcionava direito, muito ruido e sinal incosntante (Antena parabólica), o banheiro velho e com aspecto de sujo. Salva-se a localização muito perto da praça central.

10

HILLARY JENIFER

EXP-logo

28. juli 2023

·

Overnattet 2 netter

Amei a estadia, o único defeito seria a tv que não pega direito e não é smart.
Amei a estadia, o único defeito seria a tv que não pega direito e não é smart.

8

DANIEL

IAN-logo

22. mai 2023

·

Overnattet 3 netter

Ótima localização e bom café da manhã. Quarto organizado e limpo.
Ótima localização e bom café da manhã. Quarto organizado e limpo.

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Innsjekking fra 14:00

Før 12:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



  • Arte da Natureza Hotel Bonito
  • Wetiga Hotel
  • Zagaia Eco Resort
  • Hotel Pirá Miúna
  • Marruá Hotel
  • Bonito HI Hostel e Pousada
  • Pousada Girassol
  • Pousada Sucuri

Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio