Piemonte Hotel

87 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Piemonte Hotel - Image 1
Piemonte Hotel - Rom
Piemonte Hotel - Rom
Piemonte Hotel - Utsikt fra rommet
Piemonte Hotel - Resepsjon

Priser for Piemonte Hotel

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

87 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Månedlige gjennomsnittspriser

På Piemonte Hotel er prisen per natt i gjennomsnitt 87 USD i den billigste måneden (november) og 125 USD i den dyreste måneden (september), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Piemonte Hotel etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar91 USD
februar106 USD
mars100 USD
april100 USD
mai114 USD
juni117 USD
juli108 USD
august116 USD
september125 USD
oktober87 USD
november87 USD
desember90 USD

Dyreste: september (ca. 125 USD)

Billigste: november (ca. 87 USD)

Om denne eiendommen

Nyt rekreasjonsfasiliteter som en badstue og et døgnåpent treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester.
  • Parkering

  • Restaurant

  • Badstue

  • Rengjøring

  • Bankettfasiliteter

  • Bankboks

Beliggenhet

Rua Ministro Orozimbo Nonato, 488, Nova Lima, Delstaten Minas Gerais, Brasil

Alta Vila (0.2 miles)

Biocor Instituto (0.6 miles)

BH Shopping (1 miles)

Madre Teresa-hospitalet (4.9 miles)

Pátio Savassi (5.1 miles)

Savassi-torget (5.1 miles)


Romalternativer

Enkeltrom

1 Dobbeltseng
eller
1 Enkeltseng

355 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Tomannsrom

2 Enkeltsenger

Sover 2

355 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Dobbeltrom

1 Dobbeltseng

Sover 2

355 ft²

Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Gjesteomtaler av Piemonte Hotel

Hva gjestene synes

KI-generert oppsummering basert på nylige gjesteomtaler

På Piemonte Hotel roser gjestene ofte de romslige og komfortable rommene og den generelt praktiske beliggenheten, men påpeker også utdatert innredning og vedlikeholdsutfordringer, samt varierende frokostkvalitet med tidvis problemer med påfylling og begrenset tilgang til restaurant eller romservice.

Fasiliteter

Renhold

Rom

Service

Beliggenhet

Servering

Var dette til hjelp?

6

Rossana

IAN-logo

17. juni 2026

·

Overnattet 2 netter

Na primeira noite me colocaram em um quarto compartilhado e não dormi com o som do vizinho. Pedi para trocar de quarto e o secador estava quebrado.
Na primeira noite me colocaram em um quarto compartilhado e não dormi com o som do vizinho. Pedi para trocar de quarto e o secador estava quebrado.

10

Haroldo

IAN-logo

23. mars 2026

·

Overnattet 1 natt

Bom
Bom

8

DIEGO

IAN-logo

5. jan. 2026

·

Overnattet 1 natt

Quarto um pouco antigo. Equipe atenciosa.
Quarto um pouco antigo. Equipe atenciosa.

10

FELIPE

IAN-logo

24. nov. 2025

·

Overnattet 2 netter

Boa localização para o precisava
Boa localização para o precisava

10

CACTUS

IAN-logo

18. okt. 2025

·

Overnattet 2 netter

Ótima
Ótima

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Innsjekking

Utsjekking

Fra 15:00 til 00:00

Før 12:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.


Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

oktober 2026
november 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



  • Mercure Belo Horizonte Vila da Serra
  • Transamerica Lagoa dos Ingleses

Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio