Tilbage til søgning

Gokart Hotel

101 US$
/nat

Gennemsnit for september

Gokart Hotel - Image 1
Gokart Hotel - Værelse
Gokart Hotel - Værelse
Gokart Hotel - Badeværelse
Gokart Hotel - Siddeområde i lobbyen

Priser på Gokart Hotel

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

101 US$
/nat

Gennemsnit for september

Gennemsnitlige månedlige priser

På Gokart Hotel ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 100 US$ i den billigste måned (oktober) og 111 US$ i den dyreste måned (maj), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på Gokart Hotel pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
januar108 US$
februar108 US$
marts105 US$
april106 US$
maj111 US$
juni108 US$
juli109 US$
august110 US$
september101 US$
oktober100 US$
november108 US$
december106 US$

Dyrest: maj (ca. 111 US$)

Billigst: oktober (ca. 100 US$)

Om dette overnatningssted

Gør brug af praktiske faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og festsal.
Vis flere
  • Parkering

  • Restaurant

  • Ikkerygerværelser

  • Roomservice

  • Overvåget parkering

  • Tennisbaner

Vis alle

Lokation

Szent László krt 64., Kecskemét, Ungarn

Birizdokart Gokart Stadion (0.3 mil)

Mercedes-Benz Kecskemét-fabrikken (1.5 mil)

Det Ungarske Fotomuseum (2 mil)

Ungarsk Folkehåndværksmuseum (2.1 mil)

József Katona Teater (2.1 mil)

Kecskemét Rådhus (2.2 mil)


Værelsesmuligheder

Premium-enkeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Enkeltseng
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardværelse med 2 enkeltsenge

Værelsesoplysninger

2 Enkeltsenge

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Premium-værelse med 2 enkeltsenge

Værelsesoplysninger

2 Enkeltsenge

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardenkeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Enkeltseng
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardværelse til 4 personer

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenge

Sover 4

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standardværelse til 3 personer

Værelsesoplysninger

3× Enkeltsenge

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standard-dobbeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Premium-dobbeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)
1 Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 3

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Gæsteanmeldelser af Gokart Hotel

Hvad siger gæsterne

AI-genereret oversigt baseret på de seneste gæsteanmeldelser

På tværs af anmeldelserne roses Gokart Hotel for at være et praktisk stop for bilister nær motorvejen, men alligevel stille, med rigelig gratis parkering, meget venligt personale, rene omgivelser, og go-kart banen på stedet tilføjer underholdning for familier.

Læs mere

Faciliteter

Godt

Rengøring

Rent

Værelser

Rummeligt

Service

Venligt

Lokation

Praktisk

Spisning

Lækkert

Var dette nyttigt?

10

Salih

IAN-logo

12. jul. 2026

·

Overnattede 1 nat

👍 Gayet iyi bir yerdi 👍👍👍
👍 Gayet iyi bir yerdi 👍👍👍

8

Radim

IAN-logo

7. dec. 2025

·

Overnattede 1 nat

easy parking
easy parking

10

Ruxandra

EXP-logo

2. sep. 2025

·

Overnattede 1 nat

Die Rezeption des Gokart Hotels ist rund um die Uhr besetzt und kostenfreie Parkplätze stehen Ihnen vor dem Gebäude zur Verfügung. Direkt neben dem Hotel befindet sich eine Gokart-Bahn. Das war toll für die ganze Familie. Das Vierbettzimmer war groß und modern gestaltet. Das Frühstück war sehr lecker.
Die Rezeption des Gokart Hotels ist rund um die Uhr besetzt und kostenfreie Parkplätze stehen Ihnen vor dem Gebäude zur Verfügung. Direkt neben dem Hotel befindet sich eine Gokart-Bahn. Das war toll für die ganze Familie. Das Vierbettzimmer war groß und modern gestaltet. Das Frühstück war sehr lecker.

10

Konstantinos

EXP-logo

31. aug. 2025

·

Overnattede 1 nat

Sehr gut , nette personal
Sehr gut , nette personal

10

Said

EXP-logo

30. aug. 2025

·

Overnattede 1 nat

Good and clean rooms, financially OK,
Good and clean rooms, financially OK,

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 14:00 til 23:30

Før 11:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Billigere

Dyrere

Gennemsnitlig pris pr. nat på tværs af tilbud, inkl. skatter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gæster opdateres dagligt.



  • Aranyhomok Hotel Business & Relax
  • Four Points by Sheraton Kecskemet Hotel and Conference Center

Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio