Gå tillbaka till sökningen

Dali Luxury Rooms

98 US$
/natt

Snitt för september

Dali Luxury Rooms - Image 1
Dali Luxury Rooms - Rum
Dali Luxury Rooms - Rum
Dali Luxury Rooms - Utsikt från rummet
Dali Luxury Rooms - Reception

Priser för Dali Luxury Rooms

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

98 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Dali Luxury Rooms är priset per natt i genomsnitt 53 US$ under den billigaste månaden (mars) och 129 US$ under den dyraste månaden (augusti), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Dali Luxury Rooms efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari57 US$
februari59 US$
mars53 US$
april66 US$
maj73 US$
juni92 US$
juli125 US$
augusti129 US$
september98 US$
oktober73 US$
november62 US$
december61 US$

Dyrast: augusti (ca 129 US$)

Billigast: mars (ca 53 US$)

Om detta boende

Njut av utsikten från deras terrassen och trädgården, och dra nytta av deras gratis wi-fi.
Visa mer
  • Gratis wi-fi

  • Hiss

  • Trädgård

  • Bagageförvaring

  • Plats för rökning

  • Express in- och utcheckning

Visa alla

Läge

Lomvardou 20, Zakynthos stad, Grekland

Joniska havet (0.1 miles)

FZ Go Kart (0.1 miles)

Kyrkan av Saint Nicholas av Molos (0.2 miles)

Dimokratias Square (0.3 miles)

Kastro (0.3 miles)

Romas herrgård (0.3 miles)


Rumsalternativ

Smekmånadssvit - havsutsikt

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

323 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)

Svit Deluxe - havsutsikt

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 4

484 ft²

Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Uteplats
Eldstad

Superior trippelrum - viss havsutsikt

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Enkelsäng

Sovplats 3

377 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)

Trippelrum - utsikt mot bergen

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Enkelsäng

Sovplats 3

323 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)

Dubbelrum - utsikt mot bergen

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

194 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)

Trippelrum - havsutsikt

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Enkelsäng

Sovplats 3

323 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)

Gästrecensioner för Dali Luxury Rooms

Vad gäster tycker

AI-genererad sammanfattning baserad på de senaste gästrecensionerna

På Dali uppskattar resenärer det centrala läget vid hamnen och den avkopplande havsutsikten från balkongerna. De noterar rymliga rum, men även lite daterade möbler, underhållsproblem, varierande städningsstandard och praktiska nackdelar som kan påverka komforten vid längre vistelser.

Läs mer

Faciliteter

Enkel

Renlighet

Varierande

Service

Vänlig

Måltider

Omväxlande

Var detta till hjälp?

8

Lori

IAN-logo

för 2 veckor sedan

·

Stannade 1 natt

The hotel was located in a great spot as it had restaurants nearby and the marina where our filet departed from. The staff was great and let us keep our luggage with them while we waited for the room to be ready and then the next day. I did feel that the hotel was a bit worn such as our door not closing, bathroom was not up to date and the refrigerator was so hot in the closet
The hotel was located in a great spot as it had restaurants nearby and the marina where our filet departed from. The staff was great and let us keep our luggage with them while we waited for the room to be ready and then the next day. I did feel that the hotel was a bit worn such as our door not closing, bathroom was not up to date and the refrigerator was so hot in the closet

10

BIANOR

IAN-logo

30 juni 2026

·

Stannade 4 nätter

Gostei muito de ter ficado no hotel tudo perto e fiz passeios todos os dias com a equipe deles e o restaurante excelente atendimento e comida de qualidade
Gostei muito de ter ficado no hotel tudo perto e fiz passeios todos os dias com a equipe deles e o restaurante excelente atendimento e comida de qualidade

10

Magaly

IAN-logo

29 juni 2026

·

Stannade 1 natt

Hôtel très propre, chambre et literie confortable donnant sur le jardin et surtout au calme. Le personnel est très agréable et sympathique. Nous reviendrons sans hésitation.
Hôtel très propre, chambre et literie confortable donnant sur le jardin et surtout au calme. Le personnel est très agréable et sympathique. Nous reviendrons sans hésitation.

10

Huanji

IAN-logo

6 okt. 2025

·

Stannade 3 nätter

海景房景观超级棒
海景房景观超级棒

4

Rhonda

IAN-logo

1 okt. 2025

·

Stannade 1 natt

Weird gross flies in the bathroom, toilet brush has flies around it, I felt uncomfortable and I told the hotel head about it but she didn’t seem concerned. Breakfast was great, but they make you pay extra for espresso/cappuccino etc Cleanliness is most important to me
Weird gross flies in the bathroom, toilet brush has flies around it, I felt uncomfortable and I told the hotel head about it but she didn’t seem concerned. Breakfast was great, but they make you pay extra for espresso/cappuccino etc Cleanliness is most important to me

Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 15:00 till 11:00

Innan 11:00


Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Tillval

Ytterligare betalda tjänster du kan efterfråga.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



  • Strada Marina Hotel
  • Phoenix Hotel
  • Diana Hotel
  • Palatino Hotel
  • Hotel Varres

Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio