Tilbage til søgning

Vitória Hotel Express Dom Pedro

78 US$
/nat

Gennemsnit for september

Vitória Hotel Express Dom Pedro - Image 1
Vitória Hotel Express Dom Pedro - Værelse
Vitória Hotel Express Dom Pedro - Værelse
Vitória Hotel Express Dom Pedro - Udsigt fra værelset
Vitória Hotel Express Dom Pedro - Reception

Priser på Vitória Hotel Express Dom Pedro

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

78 US$
/nat

Gennemsnit for september

Gennemsnitlige månedlige priser

På Vitória Hotel Express Dom Pedro ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 68 US$ i den billigste måned (december) og 83 US$ i den dyreste måned (juli), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på Vitória Hotel Express Dom Pedro pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
januar71 US$
februar73 US$
marts73 US$
april70 US$
maj81 US$
juni77 US$
juli83 US$
august76 US$
september78 US$
oktober75 US$
november74 US$
december68 US$

Dyrest: juli (ca. 83 US$)

Billigst: december (ca. 68 US$)

Om dette overnatningssted

Gå ikke glip af de rekreative tilbud, inklusive en udendørs pool og et fitnesscenter. Dette hotel tilbyder desuden gratis trådløs internetadgang, concierge-tjenester og bryllupsfaciliteter.
Vis flere
  • Parkering

  • Restaurant

  • Swimmingpool

  • Ikkerygerværelser

  • Forretningscenter

  • Roomservice

Vis alle

Lokation

Heitor Ernesto Sartori 555, Campinas, São Paulo Delstat, Brasilien

Parque Dom Pedro Indkøbscenter (2 mil)

EXPO Dom Pedro (2.1 mil)

T-Rex Park (2.3 mil)

Portugal Park (2.9 mil)

Presbyterian University Mackenzie (3.5 mil)

Det Pavekatolske Universitet i Campinas (3.5 mil)


Værelsesmuligheder

Superior-værelse - 2 enkeltsenge

Værelsesoplysninger

2 Enkeltsenge

Sover 2

236 ft²

Klimaanlæg
Wi-Fi (Gratis)
Privat badeværelse

Superior-værelse - 1 kingsize-seng

Værelsesoplysninger

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

236 ft²

Klimaanlæg
Wi-Fi (Gratis)
Privat badeværelse

Gæsteanmeldelser af Vitória Hotel Express Dom Pedro

Hvad siger gæsterne

AI-genereret oversigt baseret på de seneste gæsteanmeldelser

På Vitória Hotel Express Dom Pedro fremhæver rejsende gentagne gange meget rene områder, komfortable værelser, venlig service og en velfungerende morgenmad, med en bekvem beliggenhed nær Dom Pedro motorvejen og shoppingcentre, hvilket gør det praktisk til forretningsrejser eller korte ophold.

Læs mere

Faciliteter

Godt

Rengøring

Rent

Værelser

Komfortabelt

Service

Venligt

Lokation

Praktisk

Spisning

Varieret

Var dette nyttigt?

10

Silvana Maria

IAN-logo

for 2 uger siden

·

Overnattede 2 nætter

Muito boa acomodação. Equipe simpática, limpeza adequada. Cama e roupas de cama confortáveis ,limpas e bem macias. Café da manhã, farto e excelente qualidade dos produtos. Boa localização. Área tranquila!
Muito boa acomodação. Equipe simpática, limpeza adequada. Cama e roupas de cama confortáveis ,limpas e bem macias. Café da manhã, farto e excelente qualidade dos produtos. Boa localização. Área tranquila!

6

José Lindolfo

IAN-logo

for 2 uger siden

·

Overnattede 5 nætter

Recepção deixa a desejar pela atenção e qualidade do atendimento. Pessoal do Restaurante e estacionamento muito atenciosos.
Recepção deixa a desejar pela atenção e qualidade do atendimento. Pessoal do Restaurante e estacionamento muito atenciosos.

8

FREDERICO RICARDO

IAN-logo

for 3 uger siden

·

Overnattede 1 nat

Bom hotel para estadias rápidas.
Bom hotel para estadias rápidas.

10

Edvar

IAN-logo

for 3 uger siden

·

Overnattede 1 nat

Excelente opção, super bem localizada - perto de shopping, perto do aeroporto.
Excelente opção, super bem localizada - perto de shopping, perto do aeroporto.

10

Josi

IAN-logo

for 3 uger siden

·

Overnattede 1 nat

Quarto impecável! Bom chuveiro, boa cama, tudo limpíssimo e organizado. Café da manhã excelente! Equipe superprestativa e cordial.
Quarto impecável! Bom chuveiro, boa cama, tudo limpíssimo e organizado. Café da manhã excelente! Equipe superprestativa e cordial.

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 14:00 til 00:00

Før 12:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Valgfrie tilvalg

Yderligere betalte tjenesteydelser du kan anmode om.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Billigere

Dyrere

Gennemsnitlig pris pr. nat på tværs af tilbud, inkl. skatter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gæster opdateres dagligt.



Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio