Gå tillbaka till sökningen

Hotel Horizon International

27 US$
/natt

Snitt för september

Hotel Horizon International - Image 1
Hotel Horizon International - Rum
Hotel Horizon International - Rum
Hotel Horizon International - Utsikt från rummet
Hotel Horizon International - Restaurang

Priser för Hotel Horizon International

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

27 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Hotel Horizon International är priset per natt i genomsnitt 22 US$ under den billigaste månaden (juni) och 34 US$ under den dyraste månaden (oktober), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Hotel Horizon International efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari27 US$
februari28 US$
mars29 US$
april28 US$
maj28 US$
juni22 US$
juli26 US$
augusti30 US$
september27 US$
oktober34 US$
november30 US$
december29 US$

Dyrast: oktober (ca 34 US$)

Billigast: juni (ca 22 US$)

Om detta boende

Passa på att dra nytta av bland annat gratis wi-fi, conciergetjänster och bankettsal. Gäster kan enkelt ta sig till närliggande attraktioner med boendets buss (avgift tillkommer).
Visa mer
  • Parkering

  • Flygplatstransfer

  • Restaurang

  • Rumservice

  • Tur- och utflyktsdisk

  • Kemtvätt

Visa alla

Läge

Near Temple Police Station South Nada, Guruvayur, East Nada, Chavakkad, Guruvayoor, Thrissur (distrikt), Kerala, Indien

Mammiyur Mahadeva Kshetram (0.4 miles)

Guruvayur-templet (0.4 miles)

Chowalloor Shiva Temple (2.9 miles)

Chavakkad Beach (3.5 miles)

Vilagan Hills (12.2 miles)

Nattika Beach (14.9 miles)


Rumsalternativ

Royal dubbelrum - tillgänglighetsanpassat - utsikt mot staden

Information om rummet

1 Dubbelsäng

Sovplats 3

495 ft²

Luftkonditionering
Separat vardagsrum
Privat badrum
1 Dubbelsäng

Sovplats 3

Luftkonditionering
Separat vardagsrum
TV

Deluxe dubbelrum eller tvåbäddsrum - tillgänglighetsanpassat

Information om rummet

1 Dubbelsäng

Sovplats 3

398 ft²

Luftkonditionering
Separat vardagsrum
Privat badrum

Gästrecensioner för Hotel Horizon International

Faciliteter

6

Renlighet

6

Rum

6

Service

6.5

Läge

6

Måltider

6

Inga skrivna recensioner

Inga gäster har skrivit recensioner för detta boende ännu.


Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 15:00 till 00:00

Innan 14:00


Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Tillval

Ytterligare betalda tjänster du kan efterfråga.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



  • Taj Lands End
  • Sahara Star
  • Pride Plaza Hotel, Aerocity New Delhi
  • Roseate House New Delhi
  • Ginger Mumbai Airport
  • The Ananta Udaipur
  • Sunday Hotel & Residences by CheckIn, Gurugram
  • BLR Pods

Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio