Tilbage til søgning

SeePort Hotel

258 US$
/nat

Gennemsnit for september

SeePort Hotel - Image 1
SeePort Hotel - Værelse
SeePort Hotel - Værelse
SeePort Hotel - Udsigt fra værelset
SeePort Hotel - Restaurant

Priser på SeePort Hotel

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

258 US$
/nat

Gennemsnit for september

Gennemsnitlige månedlige priser

På SeePort Hotel ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 161 US$ i den billigste måned (marts) og 296 US$ i den dyreste måned (februar), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på SeePort Hotel pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
januar228 US$
februar296 US$
marts161 US$
april172 US$
maj203 US$
juni236 US$
juli227 US$
august185 US$
september258 US$
oktober222 US$
november222 US$
december201 US$

Dyrest: februar (ca. 296 US$)

Billigst: marts (ca. 161 US$)

Om dette overnatningssted

Der tilbydes fuld spaservice, hvor du kan slappe af og nyde massage, kropsbehandlinger samt ansigtsbehandlinger. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, concierge-tjenester og gavebutik/aviskiosk. Du kan ...
Vis flere
  • Parkering

  • Transport til/Fra lufthavn

  • Restaurant

  • Forretningscenter

  • Roomservice

  • Overvåget parkering

Vis alle

Lokation

Via Rupi di Via XXIX Settembre, Ancona, Italien

Ancona Lazaret (0.2 mil)

Kirken for Det Allerhelligste Sakramente (0.2 mil)

Chiesa Sant’Agostino (0.2 mil)

Teatro delle Muse (0.2 mil)

Loggia dei Mercanti (0.3 mil)

Ancona Havn (0.4 mil)


Værelsesmuligheder

Economy-dobbeltværelse til 1 person - 1 dobbeltseng

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

129 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)
1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

323 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Suite - boblebad - udsigt til havn (with private SPA)

Værelsesoplysninger

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

1076 ft²

Dæk eller terrasse
Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)
Privat pool
Privat spabad

Deluxe-værelse - 1 queensize-seng - havudsigt

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

269 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Standard-dobbeltværelse - 1 dobbeltseng

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

215 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Superior-dobbeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng

Sover 2

215 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Executive-dobbeltværelse

Værelsesoplysninger

1 Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenge

Sover 2

280 ft²

Klimaanlæg
Opvarmning
Wi-Fi (Gratis)

Gæsteanmeldelser af SeePort Hotel

Hvad siger gæsterne

AI-genereret oversigt baseret på de seneste gæsteanmeldelser

På SeePort Hotel fremhæver rejsende den smukke havudsigt, en generelt praktisk, om end kuperet beliggenhed nær havnen med nem adgang til færger og tog, moderne og komfortable værelser og konsekvent venligt og hjælpsomt personale.

Læs mere

Faciliteter

Godt

Rengøring

Rent

Værelser

Komfortabelt

Service

Venligt

Lokation

Smukt

Spisning

Lækkert

Var dette nyttigt?

8

Kristoffer

IAN-logo

23. jul. 2025

·

Overnattede 2 nætter

Dejligt ophold, fint værelse dog er A/C'en tænd på højeste kræft så værelset var rigtig koldt, og vi havde desværre lidt udfordringer med at slukke A/C'en. Rigtig god service, vi blev hjulpet til vores værelse og vist rundt i lobbyen, restauranten og baren i mens vores tasker blev taget til vores værelse. Fitness lokalet var super, god størrelse og fin mængde udstyr og et anlæg man kan slutte sig til og spille musik fra.
Dejligt ophold, fint værelse dog er A/C'en tænd på højeste kræft så værelset var rigtig koldt, og vi havde desværre lidt udfordringer med at slukke A/C'en. Rigtig god service, vi blev hjulpet til vores værelse og vist rundt i lobbyen, restauranten og baren i mens vores tasker blev taget til vores værelse. Fitness lokalet var super, god størrelse og fin mængde udstyr og et anlæg man kan slutte sig til og spille musik fra.

10

Kvarvaressos

IAN-logo

for 2 uger siden

·

Overnattede 1 nat

Lovely hotel and a useful find for me as I use the port of ancona few times a year nice bistro too with tortellini to die for
Lovely hotel and a useful find for me as I use the port of ancona few times a year nice bistro too with tortellini to die for

10

Giancarlo

IAN-logo

for 2 uger siden

·

Overnattede 2 nætter

Hotel davvero favoloso, nuovo, con carattere, posizione molto buona, personale gentile.
Hotel davvero favoloso, nuovo, con carattere, posizione molto buona, personale gentile.

8

Nathalie

IAN-logo

for 3 uger siden

·

Overnattede 3 nætter

très beau séjour dans cet hotel idéalement situé pour aller promener en ville, très belle chambre la suite 402, elle manque un peu de rangements / placards quand on reste plusieurs jours. malgré des tarifs de nuitées élevés le parking est payant 9€ par jour, un peu dommage. l hotel est sublime, nous reviendrons l'été prochain dans la meme chambre qui est magnifique, petit déjeuner très bien, personne super sympa, super salle de fitness, super restaurant ginevra très abordable, avec un service magnifique de mr roberto, nous reviendrons
très beau séjour dans cet hotel idéalement situé pour aller promener en ville, très belle chambre la suite 402, elle manque un peu de rangements / placards quand on reste plusieurs jours. malgré des tarifs de nuitées élevés le parking est payant 9€ par jour, un peu dommage. l hotel est sublime, nous reviendrons l'été prochain dans la meme chambre qui est magnifique, petit déjeuner très bien, personne super sympa, super salle de fitness, super restaurant ginevra très abordable, avec un service magnifique de mr roberto, nous reviendrons

10

Ane Nøss

IAN-logo

for 4 uger siden

·

Overnattede 1 nat

Great place to stay in Ancona. Good value for money! This place feels more chic that the price would suggest. Lovely breakfast. Well airconditioned room and nice bathroom. Close to the port of you’re travelling with the ferry and continuing on with train like we did.
Great place to stay in Ancona. Good value for money! This place feels more chic that the price would suggest. Lovely breakfast. Well airconditioned room and nice bathroom. Close to the port of you’re travelling with the ferry and continuing on with train like we did.

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 14:00 til 03:30

Før 11:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Valgfrie tilvalg

Yderligere betalte tjenesteydelser du kan anmode om.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Billigere

Dyrere

Gennemsnitlig pris pr. nat på tværs af tilbud, inkl. skatter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gæster opdateres dagligt.



  • SeeBay Hotel
  • Ego Hotel
  • Grand Hotel Palace
  • Fortino Napoleonico
  • NH Ancona
  • Hotel Emilia
  • Hotel Fortuna
  • Hotel Europa

Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio