Gå tillbaka till sökningen

Pousada Gaúcha

140 US$
/natt

Snitt för september

Pousada Gaúcha - Image 1
Pousada Gaúcha - Rum
Pousada Gaúcha - Rum
Pousada Gaúcha - Utsikt från rummet
Pousada Gaúcha - Badrum

Priser för Pousada Gaúcha

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

140 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Pousada Gaúcha är priset per natt i genomsnitt 140 US$ under den billigaste månaden (september) och 518 US$ under den dyraste månaden (januari), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Pousada Gaúcha efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari518 US$
februari492 US$
mars282 US$
april272 US$
maj246 US$
juni221 US$
juli215 US$
augusti202 US$
september140 US$
oktober144 US$
november149 US$
december156 US$

Dyrast: januari (ca 518 US$)

Billigast: september (ca 140 US$)

Om detta boende

Här erbjuds dygnet runt-öppet fitnesscenter och hyrcyklar. Detta vandrarhem i medelhavsstil har även gratis wi-fi, en spelhall och utomhusgrill.
Visa mer
  • Parkering

  • Flygplatstransfer

  • Rökfria rum

  • Rumservice

  • Städning

  • Bankettinrättningar

Visa alla

Läge

Rua Castanheta, 32, Bombinhas Centro, Bombinhas, Santa Catarina, Brasilien

Famíglia Schurmann miljöpark (0.1 miles)

Bombinhas strand (0.2 miles)

Praia do Ribeiro (0.4 miles)

Bombinhas kommunhus (0.6 miles)

Bombas strand (0.6 miles)

Bombinhas panoramautsikt (0.7 miles)


Rumsalternativ

Svit Deluxe (Bloco Praia)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Lägenhet Deluxe - 1 sovrum (Bloco Praia)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Dubbelsäng

Sovplats 2

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Deluxe dubbelrum (Bloco Gaúcha)

Information om rummet

1 Dubbelsäng

Sovplats 2

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Lägenhet Superior - 1 sovrum - havsutsikt (Bloco Praia)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 4

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Lägenhet Deluxe - 2 sovrum (Bloco Gaúcha)

Information om rummet

2 Stora Dubbelsängar
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 6

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Familjelägenhet - 2 sovrum (Bloco Praia)

Information om rummet

2 Stora Dubbelsängar
och
1 Dubbelsäng

Sovplats 4

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Lägenhet Deluxe - 1 sovrum - havsutsikt (Bloco Praia)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Dubbelsäng

Sovplats 2

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Lägenhet Deluxe - 1 sovrum (Bloco Gaúcha)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 4

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Superior dubbelrum

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 3

355 ft²

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Kylskåp

Gästrecensioner för Pousada Gaúcha

Faciliteter

10

Renlighet

10

Service

10

10

Maicon A

IAN-logo

3 maj 2023

·

Stannade 2 nätter

Localização excelente. Café da manhã muito bom. Acomodação atende muito bem.
Localização excelente. Café da manhã muito bom. Acomodação atende muito bem.

Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 15:00 till 00:00

Innan 12:00


Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio