Gå tilbake til søk

Le Bristol Leukerbad

311 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Le Bristol Leukerbad - Image 1
Le Bristol Leukerbad - Rom
Le Bristol Leukerbad - Rom
Le Bristol Leukerbad - Utsikt fra rommet
Le Bristol Leukerbad - Restaurant

Priser for Le Bristol Leukerbad

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

311 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Månedlige gjennomsnittspriser

På Le Bristol Leukerbad er prisen per natt i gjennomsnitt 297 USD i den billigste måneden (november) og 371 USD i den dyreste måneden (desember), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Le Bristol Leukerbad etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar346 USD
februar352 USD
mars334 USD
april316 USD
mai318 USD
juni317 USD
juli308 USD
august320 USD
september311 USD
oktober313 USD
november297 USD
desember371 USD

Dyreste: desember (ca. 371 USD)

Billigste: november (ca. 297 USD)

Om denne eiendommen

Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Dette er enhver skigåers paradis, men stedet har også rekreasjonsmuligheter for de som ikke står på ski, som varme kilder og et utendørsbasseng...
Vis mer
  • Parkering

  • Restaurant

  • Svømmebasseng

  • Forretningssenter

  • Romservice

  • Turistinformasjon

Vis alle

Beliggenhet

Thermenstrasse 95, Leukerbad, Sveits

Leukerbad-Therme (0.2 miles)

Leukerbad skiområde (0.3 miles)

Alpentherme termiske spabad (0.3 miles)

Torrent taubane (0.4 miles)

Gemmi Gondola (0.8 miles)

Termal kløft tur (0.9 miles)


Romalternativer

Dobbeltrom – superior, 2 enkeltsenger, ikke-røyk

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

301 ft²

Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Rom – comfort, balkong

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 4

301 ft²

Balkong
Balkong eller terrasse
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Dobbeltrom – superior, 2 enkeltsenger, balkong

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 3

291 ft²

Balkong
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Rom, 1 queensize-seng, balkong

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

237 ft²

Balkong
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Gjesteomtaler av Le Bristol Leukerbad

Fasiliteter

7.9

Renhold

8.5

Rom

8.4

Service

8.3

Beliggenhet

7.8

Servering

8

8

Ramona

IAN-logo

18. mai 2026

·

Overnattet 3 netter

great as always. but for the price the rooms as well as the spa look quite worn
great as always. but for the price the rooms as well as the spa look quite worn

10

Alfred

IAN-logo

14. mai 2026

·

Overnattet 2 netter

Wir haben eine super Zeit gewählt. Hatten das Hotel und die Einrichtungen Quasi für uns alleine. Jetzt gehen wir erholt nach Hause.
Wir haben eine super Zeit gewählt. Hatten das Hotel und die Einrichtungen Quasi für uns alleine. Jetzt gehen wir erholt nach Hause.

8

Ralf

IAN-logo

7. apr. 2026

·

Overnattet 3 netter

Frühstück war gut. Pool war sehr gut. Hotel grundsätzlich empfehlenswert. Minuspunkt für den skiraum. Der ist nicht auf dem erwarteten niveau.
Frühstück war gut. Pool war sehr gut. Hotel grundsätzlich empfehlenswert. Minuspunkt für den skiraum. Der ist nicht auf dem erwarteten niveau.

2

Ngodup

IAN-logo

2. jan. 2026

·

Overnattet 3 netter

Kundenfreundlichkeit, Höflichkeit und Professionalität scheint ein Fremdwort zu sein: Arroganz , frech … mir fehlen die Worte! Es sind der Chef de Reception und auch der Hoteldirektor ist nicht besser
Kundenfreundlichkeit, Höflichkeit und Professionalität scheint ein Fremdwort zu sein: Arroganz , frech … mir fehlen die Worte! Es sind der Chef de Reception und auch der Hoteldirektor ist nicht besser

10

Bruno

IAN-logo

17. nov. 2025

·

Overnattet 1 natt

Chambre propre et spacieuse, personnel très sympathique, équipements fonctionnels, un spa excellent avec une belle vue. Un petit déjeuner vraiment excellent et en plus avec un personnel adorable.
Chambre propre et spacieuse, personnel très sympathique, équipements fonctionnels, un spa excellent avec une belle vue. Un petit déjeuner vraiment excellent et en plus avec un personnel adorable.

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 15:00 til 00:00

Før 11:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio