Gå tilbake til søk

Appart-Hotel Amina Resort & Spa

84 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Appart-Hotel Amina Resort & Spa - Image 1
Appart-Hotel Amina Resort & Spa - Rom
Appart-Hotel Amina Resort & Spa - Rom
Appart-Hotel Amina Resort & Spa - Utsikt fra rommet
Appart-Hotel Amina Resort & Spa - Resepsjon

Priser for Appart-Hotel Amina Resort & Spa

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

84 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Månedlige gjennomsnittspriser

På Appart-Hotel Amina Resort & Spa er prisen per natt i gjennomsnitt 78 USD i den billigste måneden (juli) og 119 USD i den dyreste måneden (oktober), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Appart-Hotel Amina Resort & Spa etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar86 USD
februar81 USD
mars96 USD
april116 USD
mai86 USD
juni83 USD
juli78 USD
august81 USD
september84 USD
oktober119 USD
november93 USD
desember114 USD

Dyreste: oktober (ca. 119 USD)

Billigste: juli (ca. 78 USD)

Om denne eiendommen

Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester ...
Vis mer
  • Parkering

  • Flyplasstransport

  • Restaurant

  • Svømmebasseng

  • Forretningssenter

  • Romservice

Vis alle

Beliggenhet

3 Rue Ibn Oudari Hivernage, Marrakech, Marokko

Avenue Mohamed VI (0.2 miles)

Palais des Congrès (0.3 miles)

Menara kjøpesenter (0.4 miles)

Royal Tennis Harti (0.5 miles)

Harti Garden (0.5 miles)

Théâtre Royal (0.7 miles)


Romalternativer

Leilighet – standard, 1 soverom (3 pax)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 3

581 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Familieleilighet, 2 soverom (5 pax)

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
,
2 Enkeltsenger
og
1 Sovesofa

Sover 5

646 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Studiosuite – standard, 1 soverom (2 pax)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
eller
1 Sovesofa

Sover 3

452 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Leilighet – comfort, 2 soverom (4 pax)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenger

Sover 4

603 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Studio – standard, 1 soverom (1 pax)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

344 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Leilighet – exclusive, 2 soverom (6 pax)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
,
2 Enkeltsenger
og
2 Sovesofaer

Sover 6

1076 ft²

Balkong
Separat spisestue
Klimaanlegg
Oppvarming
Wi-Fi (gratis)

Gjesteomtaler av Appart-Hotel Amina Resort & Spa

Hva gjestene synes

KI-generert oppsummering basert på nylige gjesteomtaler

I følge nylige anmeldelser av Appart-Hotel Amina Resort & Spa, roser reisende det vennlige personalet, romslige leilighetslignende rom, og den praktiske beliggenheten i Hivernage nær Menara Mall. Samtidig påpekes det noen forbedringsområder, som vinteroppvarmingens ytelse, tidvis svakt Wi-Fi og noen mørke rom.

Les mer

Fasiliteter

Ukjent

Renhold

Rent

Service

Vennlig

Beliggenhet

Praktisk

Servering

Generøs

Var dette til hjelp?

10

Maria

IAN-logo

for 3 uker siden

·

Overnattet 1 natt

Amazing spot for staying out of the medina, very close to the airport and breakfast was just wonderful! Also very nice area around with a shopping centre close to Menara gardens
Amazing spot for staying out of the medina, very close to the airport and breakfast was just wonderful! Also very nice area around with a shopping centre close to Menara gardens

8

Abdelmajid

IAN-logo

21. juni 2026

·

Overnattet 3 netter

Overall it's a clean and quiet place to stay. Some minor maintenance is required. The staff is polite.
Overall it's a clean and quiet place to stay. Some minor maintenance is required. The staff is polite.

8

Ne Hooi

EXP-logo

26. apr. 2026

·

Overnattet 6 netter

Very close to a large shopping mall
Very close to a large shopping mall

6

Andrew

EXP-logo

16. apr. 2026

·

Overnattet 4 netter

The staff are very friendly and helpful at this hotel. The hotel itself is quite rundown and in need of refurbishment. In terms of location, it is well situated for both new town and old town, near to a mall which has a supermarket with a good range of products. I would not stay at this hotel again, until it had been updated.
The staff are very friendly and helpful at this hotel. The hotel itself is quite rundown and in need of refurbishment. In terms of location, it is well situated for both new town and old town, near to a mall which has a supermarket with a good range of products. I would not stay at this hotel again, until it had been updated.

8

Hans Jörg

EXP-logo

17. mars 2026

·

Overnattet 8 netter

First, in my opinion it is neither a resort nor s spa. Located close to a small Mall with dome restaurants & shops. I had a roomy and quiet studio, too bad it sas dimly lit, not practical during my stay in cold and gray weather. Very nice and helpful receptionists werd sleays resdy zo offer onformation or advice. All in all a pleasant stay!
First, in my opinion it is neither a resort nor s spa. Located close to a small Mall with dome restaurants & shops. I had a roomy and quiet studio, too bad it sas dimly lit, not practical during my stay in cold and gray weather. Very nice and helpful receptionists werd sleays resdy zo offer onformation or advice. All in all a pleasant stay!

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 14:00 til 00:00

Før 12:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio