Gå tillbaka till sökningen

Hotel Cetina Murcia

101 US$
/natt

Snitt för september

Hotel Cetina Murcia - Image 1
Hotel Cetina Murcia - Rum
Hotel Cetina Murcia - Rum
Hotel Cetina Murcia - Utsikt från rummet
Hotel Cetina Murcia - Badrum

Priser för Hotel Cetina Murcia

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

101 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Hotel Cetina Murcia är priset per natt i genomsnitt 69 US$ under den billigaste månaden (augusti) och 133 US$ under den dyraste månaden (juli), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Hotel Cetina Murcia efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari80 US$
februari95 US$
mars100 US$
april120 US$
maj110 US$
juni92 US$
juli133 US$
augusti69 US$
september101 US$
oktober117 US$
november114 US$
december95 US$

Dyrast: juli (ca 133 US$)

Billigast: augusti (ca 69 US$)

Om detta boende

Njut av utsikten från deras terrassen och dra nytta av deras gratis wi-fi och conciergetjänster. Detta hotell har även en tv i allmänt utrymme och reception. Gäster kan enkelt ta sig till lokala attraktioner med boendets buss (avgift tillko...
Visa mer
  • Parkering

  • Flygplatstransfer

  • Rökfria rum

  • Tur- och utflyktsdisk

  • Städning

  • Bankettinrättningar

Visa alla

Läge

Radio Murcia, 3, La Catedral, Murcia, Huerta de Murcia, Spanien

Real Casino de Murcia (0.1 miles)

Fundación Cajamediterráneo Centro Cultural de Murcia (0.1 miles)

Museo de la Catedral de Murcia (0.1 miles)

Murciakatedralen (0.1 miles)

Palais Episcopal (0.1 miles)

Plaza Cardenal Belluga (0.1 miles)


Rumsalternativ

Deluxe dubbelrum

Information om rummet

1 Extra Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

183 ft²

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Privat badrum

Superior dubbelrum

Information om rummet

2 Enkelsängar

Sovplats 3

183 ft²

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Privat badrum

Dubbelrum - terrass

Information om rummet

1 Dubbelsäng

Sovplats 2

151 ft²

Balkong
Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Privat badrum

Standard dubbelrum eller tvåbäddsrum

Information om rummet

1 Dubbelsäng
eller
2 Enkelsängar

Sovplats 2

151 ft²

Luftkonditionering
Wi-Fi (gratis)
Privat badrum

Gästrecensioner för Hotel Cetina Murcia

Vad gäster tycker

AI-genererad sammanfattning baserad på de senaste gästrecensionerna

Recensioner av Hotel Cetina Murcia framhäver ett mycket centralt och promenadvänligt läge nära katedralen, genomgående vänlig personal, rena moderna interiörer och bekväma rum, med återkommande kommentarer om mindre rum, tunna väggar och utmaningar med tillgång och parkering.

Läs mer

Faciliteter

Enkel

Renlighet

Rent

Service

Vänligt

Måltider

Varierat

Var detta till hjälp?

10

Camilla

IAN-logo

16 maj 2026

·

Stannade 3 nätter

Perfekt läge och riktigt bra frukost. Vi bodde i ett deluxe rum som var väldigt rymligt.
Perfekt läge och riktigt bra frukost. Vi bodde i ett deluxe rum som var väldigt rymligt.

8

Tomas

EXP-logo

10 apr. 2026

·

Stannade 1 natt

Bra frukost, rummet var litet men det var rent och snyggt
Bra frukost, rummet var litet men det var rent och snyggt

10

Aramita

IAN-logo

21 feb. 2026

·

Stannade 2 nätter

Är väldig nöjd med hela upplevelsen.
Är väldig nöjd med hela upplevelsen.

10

Kina

IAN-logo

23 jan. 2026

·

Stannade 1 natt

Fint rum, bra läge och trevlig personal
Fint rum, bra läge och trevlig personal

10

Ulrika

IAN-logo

13 juli 2025

·

Stannade 1 natt

Jättetrevlig personal. Fina rum. Bra frukost.
Jättetrevlig personal. Fina rum. Bra frukost.

Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 14:00 till 00:00

Innan 12:00


Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Tillval

Ytterligare betalda tjänster du kan efterfråga.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio