Tilbage til søgning

TLV Beach 88 Hotel And Spa

852 US$
/nat

Gennemsnit for oktober

TLV Beach 88 Hotel And Spa - Image 1
TLV Beach 88 Hotel And Spa - Værelse
TLV Beach 88 Hotel And Spa - Værelse
TLV Beach 88 Hotel And Spa - Udsigt fra værelset
TLV Beach 88 Hotel And Spa - Reception

Priser på TLV Beach 88 Hotel And Spa

Vælg datoer for at se priser og tilgængelighed

852 US$
/nat

Gennemsnit for oktober

Gennemsnitlige månedlige priser

På TLV Beach 88 Hotel And Spa ligger prisen pr. nat i gennemsnit på 226 US$ i den billigste måned (april) og 858 US$ i den dyreste måned (november), baseret på de seneste 12 måneder.

Gennemsnitlig pris pr. nat på TLV Beach 88 Hotel And Spa pr. måned, seneste 12 måneder (USD)
MånedGennemsnitlig pris
januar523 US$
februar395 US$
marts281 US$
april226 US$
maj232 US$
juni245 US$
juli263 US$
august266 US$
september268 US$
oktober852 US$
november858 US$
december354 US$

Dyrest: november (ca. 858 US$)

Billigst: april (ca. 226 US$)

Om dette overnatningssted

Fra en tagterrasse på stedet kan du nyde den skønne udsigt, og du kan nyde godt af faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang og concierge-tjenester.
Vis flere
  • Parkering

  • Transport til/Fra lufthavn

  • Ikkerygerværelser

  • Turistservice

  • Rengøring

  • Valutaveksling

Vis alle

Lokation

88 הירקון, Lev Tel Aviv, Tel Aviv, Israel

Ben Yehuda-gaden (0.1 mil)

Frishman Strand (0.1 mil)

USA's ambassade i Israel (0.1 mil)

Bograshov Strand (0.2 mil)

Banana Strand (0.2 mil)

Jerusalem Strand (0.2 mil)


Værelsesmuligheder

Standardværelse

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Sovesofa

Sover 2

Klimaanlæg
Wi-Fi (Gratis)
TV

Standard Double Room

Værelsesoplysninger

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

194 ft²

Klimaanlæg
Wi-Fi (Gratis)
Privat badeværelse

Gæsteanmeldelser af TLV Beach 88 Hotel And Spa

Faciliteter

6.9

Rengøring

7.8

Værelser

8.1

Service

8.3

Lokation

8

Spisning

8

6

David

EXP-logo

25. dec. 2023

·

Overnattede 1 nat

L'hôtel est très mal entretenu au niveau du nettoyage des parties communes, et dans les chambres.
L'hôtel est très mal entretenu au niveau du nettoyage des parties communes, et dans les chambres.

Overnatningsstedets retninglinjer

Indtjekningsanvisninger

Alt hvad du behøver at vide for et problemfrit check-in.

Vis flere

Indtjekning

Udtjekning

Fra 15:00 til 16:00

Før 11:00


Godt at vide

Yderligere politikker og oplysninger om denne ejendom.

Vis flere

Valgfrie tilvalg

Yderligere betalte tjenesteydelser du kan anmode om.

Vis flere

Har du et spørgsmål?

Øjeblikkelige AI-svar er baseret på oplysninger om hotellet


Priser for kommende datoer

oktober 2026
november 2026

Billigere

Dyrere

Gennemsnitlig pris pr. nat på tværs af tilbud, inkl. skatter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gæster opdateres dagligt.



Produkt

  • Affilieret program
  • Cookiepræferencer
  • Cookie Politik
  • Privatlivspolitik
  • Brugsbetingelser

Social


© 2026 Vio