Miejsce świetne, dom duży, ładny. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Bazen czysty, zadbany. Dużo leżaków, miejsce na grilla, cicha okolica. Cudowne miejsce, ale Brak mydła w łazienkach na minus. Pralka do dyspozycji, ale brak kostek i proszku do prania:( Dostałyśmy informację, ze na koniec musimy wynieść śmieci na własną rękę. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Ale nie byłby to problem gdyby w domu były zapasowe worki do śmieci. Mimo drobnych minusów, polecam!! Bardzo miło spędzony czas.
Miejsce świetne, dom duży, ładny. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Bazen czysty, zadbany. Dużo leżaków, miejsce na grilla, cicha okolica. Cudowne miejsce, ale Brak mydła w łazienkach na minus. Pralka do dyspozycji, ale brak kostek i proszku do prania:( Dostałyśmy informację, ze na koniec musimy wynieść śmieci na własną rękę. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Ale nie byłby to problem gdyby w domu były zapasowe worki do śmieci. Mimo drobnych minusów, polecam!! Bardzo miło spędzony czas.