Gå tillbaka till sökningen

Amrai Suites

316 US$
/natt

Snitt för september

Amrai Suites - Image 1
Amrai Suites - Rum
Amrai Suites - Rum
Amrai Suites - Utsikt från rummet
Amrai Suites - Reception

Priser för Amrai Suites

Välj datum för att se priser och tillgänglighet.

316 US$
/natt

Snitt för september

Genomsnittliga priser per månad

På Amrai Suites är priset per natt i genomsnitt 274 US$ under den billigaste månaden (maj) och 437 US$ under den dyraste månaden (februari), baserat på de senaste 12 månaderna.

Genomsnittligt pris per natt på Amrai Suites efter månad, senaste 12 månaderna (USD)
MånadGenomsnittligt pris
januari386 US$
februari437 US$
mars315 US$
april275 US$
maj274 US$
juni300 US$
juli328 US$
augusti326 US$
september316 US$
oktober358 US$
november357 US$
december355 US$

Dyrast: februari (ca 437 US$)

Billigast: maj (ca 274 US$)

Om detta boende

Skäm bort dig med ett besök på deras spa, som erbjuder bland annat ansiktsbehandlingar. Här har du tillgång till bland annat 2 inomhus- och 2 utomhuspooler samt en bastu. Boendet har även gratis wi-fi, skidförvaring och hjälp med bokning av...
Visa mer
  • Parkering

  • Restaurang

  • Pool

  • Rökfria rum

  • Tur- och utflyktsdisk

  • Städning

Visa alla

Läge

23 Außerlitzstraße, Schruns, Vorarlberg, Österrike

Hochjoch Gondola (0.7 miles)

Zamang skidlift (1.5 miles)

Zamangbahn (1.5 miles)

Montafon golfklubb (2.1 miles)

Golm-Tschagguns Vandans skidresort (2.4 miles)

Golmerbahn Talstation (2.4 miles)


Rumsalternativ

Juniorsvit

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

377 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

732 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Privat pool
Eldstad
1 Extra Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 2

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 4

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Dubbelrum (Bruders Gartenzimmer)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

344 ft²

Altan eller uteplats
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Dubbelsäng

Sovplats 4

1001 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Privat pool
Eldstad
1 Extra Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 2

1023 ft²

Balkong
Separat matplats
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Economy-rum (Maisäß Barga)

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

323 ft²

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Dubbelrum (Schwarzes Schaf)

Information om rummet

1 Dubbelsäng

Sovplats 2

237 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Deluxe dubbelrum

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

377 ft²

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Svit Premium - privat pool

Information om rummet

1 Stor Dubbelsäng
och
1 Bäddsoffa

Sovplats 2

732 ft²

Altan eller uteplats
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Privat pool
Eldstad
1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

323 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Deluxe dubbelrum

Information om rummet

1 Extra Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

366 ft²

Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
2 Extra Stora Dubbelsängar

Sovplats 4

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Extra Stor Dubbelsäng

Sovplats 2

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad
1 Dubbelsäng

Sovplats 2

334 ft²

Balkong
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Eldstad

Lyxsvit - 2 sovrum - privat pool

Information om rummet

2 Stora Dubbelsängar

Sovplats 4

786 ft²

Altan eller uteplats
Uppvärmt golv
Uppvärmning
Wi-Fi (gratis)
Privat pool
Eldstad

Gästrecensioner för Amrai Suites

Vad gäster tycker

AI-genererad sammanfattning baserad på de senaste gästrecensionerna

På Amrai Suites lyfter gästerna oftast fram det imponerande spa- och poolområdet tillsammans med stilrena, rymliga rum. Det beskrivs som en lugn, designorienterad tillflyktsort med genomtänkta detaljer och vacker utsikt som erbjuder en återhämtande vistelse i Schruns.

Läs mer

Faciliteter

Utmärkt

Renlighet

Rent

Service

Vänligt

Måltider

Smakrikt

Var detta till hjälp?

8

Jonas

IAN-logo

15 mars 2026

·

Stannade 6 nätter

dåligt med instruktioner på engelska till teknisk utr.
dåligt med instruktioner på engelska till teknisk utr.

10

Drazen

IAN-logo

förra veckan

·

Stannade 5 nätter

War ein rundum schöner Aufenthalt, den wir gerne wiederholen wollen.
War ein rundum schöner Aufenthalt, den wir gerne wiederholen wollen.

10

Jörn

IAN-logo

för 2 veckor sedan

·

Stannade 6 nätter

Das Hotel haben wir für Wellness und Bikeferien ausgesucht und unsere Erwartungen sind mehr als erfüllt wurden. Das Hotel, Personal, Essen, Wellnessbereich ist alles tipptopp gewesen und wir kommen sicher wieder zurück.
Das Hotel haben wir für Wellness und Bikeferien ausgesucht und unsere Erwartungen sind mehr als erfüllt wurden. Das Hotel, Personal, Essen, Wellnessbereich ist alles tipptopp gewesen und wir kommen sicher wieder zurück.

10

Barbara

IAN-logo

för 2 veckor sedan

·

Stannade 2 nätter

wunderbar
wunderbar

10

Cengiz

IAN-logo

29 juli 2026

·

Stannade 2 nätter

Dejligt, rummeligt værelse i naturskønne omgivelser. Et skønt sted, som vi meget gerne besøger igen! 🙌
Dejligt, rummeligt værelse i naturskønne omgivelser. Et skønt sted, som vi meget gerne besøger igen! 🙌

Boendets policy

Instruktioner för incheckning

Allt du behöver veta för en smidig incheckning.

Visa mer

Incheckning

Checka ut

Från 15:00 till 20:00

Innan 11:00


Bra att veta

Ytterligare regler och information om denna fastighet.

Visa mer

Tillval

Ytterligare betalda tjänster du kan efterfråga.

Visa mer

Undrar du något?

Omedelbara AI-svar är baserade på hotellinformation


Priser för kommande datum

september 2026
oktober 2026

Billigare

Dyrare

Genomsnittligt pris per natt för alla erbjudanden, med skatter och avgifter.

Priser i USD för 2 gäster uppdateras dagligen.



  • TUI BLUE Montafon
  • Alpenhotel Montafon & SPA
  • Löwen Hotel Montafon
  • Aktiv & Spa Hotel Alpenrose

Produkt

  • Affiliate-program
  • Cookie-preferenser
  • Cookiepolicy
  • Integritetspolicy
  • Användarvillkor

Sociala medier


© 2026 Vio