Gå tilbake til søk

Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel

65 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel - Image 1
Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel - Rom
Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel - Rom
Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel - Utsikt fra rommet
Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel - Restaurant

Priser for Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

65 USD
/natt

Gj.snitt. for oktober

Månedlige gjennomsnittspriser

På Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel er prisen per natt i gjennomsnitt 63 USD i den billigste måneden (september) og 776 USD i den dyreste måneden (april), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
januar264 USD
februar110 USD
mars73 USD
april776 USD
mai240 USD
juni386 USD
juli76 USD
august73 USD
september63 USD
oktober65 USD
november63 USD
desember75 USD

Dyreste: april (ca. 776 USD)

Billigste: september (ca. 63 USD)

Om denne eiendommen

Nyt en rekke rekreasjonsfasiliteter på stedet, som et helsestudio, et utendørsbasseng og et boblebad. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk.
Vis mer
  • Parkering

  • Flyplasstransport

  • Restaurant

  • Svømmebasseng

  • Forretningssenter

  • Romservice

Vis alle

Beliggenhet

53 Persiaran Gurney, George Town sentrum, George Town, Timur Laut Pulau Pinang-distriktet, Delstaten Penang, Malaysia

Gurney Drive (0.1 miles)

Gurney Bay Park (0.3 miles)

Dhammikarama burmesiske buddhisttempel (0.3 miles)

Gleneagles Penang medisinske senter (0.4 miles)

Pulau Tikus-markedet (0.5 miles)

Gurney Paragon (0.6 miles)


Romalternativer

Rom – superior, byutsikt

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

344 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – premier, sjøutsikt

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

388 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – deluxe, sjøutsikt

Romdetaljer

1 Ekstra Stor Dobbeltseng

Sover 2

344 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – superior, byutsikt

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

343 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Studiosuite

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 3

775 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Separat stue

Rom – deluxe, sjøutsikt

Romdetaljer

2 Enkeltsenger

Sover 2

344 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Gjesteomtaler av Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel

Hva gjestene synes

KI-generert oppsummering basert på nylige gjesteomtaler

På Gurney Bay Hotel, A PARKROYAL Partner Hotel, roser reisende det vennlige og oppmerksomme personalet og den praktiske beliggenheten ved Gurney Drive med utsikt over havet, samtidig som de påpeker at eiendommen er noe gammel, rommene er utdaterte og det er gjentakende problemer med Wi-Fi på rommet.

Les mer

Fasiliteter

Bra

Renhold

Variert

Service

Hyggelig

Beliggenhet

Praktisk

Servering

Variert

Var dette til hjelp?

10

Gek Eng

IAN-logo

for 2 uker siden

·

Overnattet 2 netter

Air con was super strong which is good. Place is clean though the furniture are a little dated. Opposite the park allows for great morning and evening walk/jog.
Air con was super strong which is good. Place is clean though the furniture are a little dated. Opposite the park allows for great morning and evening walk/jog.

10

Jacky

IAN-logo

for 4 uker siden

·

Overnattet 2 netter

Good
Good

10

Ivan

IAN-logo

for 4 uker siden

·

Overnattet 1 natt

Clean room and good amenities
Clean room and good amenities

8

Richard

IAN-logo

9. sep. 2026

·

Overnattet 5 netter

The hotel is an excellent and very convenient locale.
The hotel is an excellent and very convenient locale.

10

Richard Kee Kong

IAN-logo

4. sep. 2026

·

Overnattet 2 netter

Staff are very friendly and cheerful, including the housekeeping staff whom we called to request for toiletries, bottled water and coffee/tea.
Staff are very friendly and cheerful, including the housekeeping staff whom we called to request for toiletries, bottled water and coffee/tea.

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 15:00 til 23:59

Før 12:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

oktober 2026
november 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



  • Jazz Hotel Penang
  • G Hotel Kelawai
  • St Giles Wembley Penang
  • Cititel Express Penang
  • Sunway Hotel Georgetown Penang
  • The Granite Luxury Hotel Penang
  • Cititel Penang
  • OZO George Town Penang

Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio