Gå tilbake til søk

Hotel Cutimare - Aeolian Charme

92 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Hotel Cutimare - Aeolian Charme - Image 1
Hotel Cutimare - Aeolian Charme - Rom
Hotel Cutimare - Aeolian Charme - Rom
Hotel Cutimare - Aeolian Charme - Utsikt fra rommet
Hotel Cutimare - Aeolian Charme - Bad

Priser for Hotel Cutimare - Aeolian Charme

Velg datoer for å se priser og tilgjengelighet

92 USD
/natt

Gj.snitt. for september

Månedlige gjennomsnittspriser

På Hotel Cutimare - Aeolian Charme er prisen per natt i gjennomsnitt 66 USD i den billigste måneden (oktober) og 201 USD i den dyreste måneden (august), basert på de siste 12 månedene.

Gjennomsnittspris per natt på Hotel Cutimare - Aeolian Charme etter måned, siste 12 måneder (USD)
MånedGjennomsnittspris
mai73 USD
juni80 USD
juli126 USD
august201 USD
september92 USD
oktober66 USD

Dyreste: august (ca. 201 USD)

Billigste: oktober (ca. 66 USD)

Om denne eiendommen

Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet har dessuten TV i fellesområdet og bankettsal.
Vis mer
  • Flyplasstransport

  • Rom for ikke-røykere

  • Barnepass

  • Romservice

  • Turistinformasjon

  • Renseri

Vis alle

Beliggenhet

Via Mazzini Acquacalda, Acquacalda, Italia

Pilato-fjellet (1.2 miles)

Havana-stranden (1.8 miles)

Quattropani Vecchia-kirken (1.8 miles)

Cave di Pomice (1.9 miles)

Zimmari-hulen (1.3 miles)

Spiaggetta di Cala junco (1.3 miles)


Romalternativer

Dobbeltrom – superior

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

205 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – comfort

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

269 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – classic, delvis sjøutsikt

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

194 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Dobbeltrom (Small)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

194 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Tremannsrom – classic, delvis sjøutsikt

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

269 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Suite, terrasse

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenger

Sover 4

388 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Ekstrasenger eller sammenleggbare senger (gratis)

Suite, terrasse (Kitchenette)

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenger

Sover 4

344 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Tekjøkken

Dobbeltrom – classic

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
eller
2 Enkeltsenger

Sover 2

194 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Suite – junior

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
2 Enkeltsenger

Sover 4

301 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom (Flexible – Room Change)

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng

Sover 2

215 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Tremannsrom – classic

Romdetaljer

1 Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

269 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Dobbeltrom, delvis sjøutsikt (Small)

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

194 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Suite, sjøutsikt

Romdetaljer

1 Stor Dobbeltseng
og
1 Enkeltseng

Sover 3

344 ft²

Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Rom – superior, sjøutsikt

Romdetaljer

1 Dobbeltseng

Sover 2

194 ft²

Balkong eller terrasse
Klimaanlegg
Wi-Fi (gratis)
Eget bad

Gjesteomtaler av Hotel Cutimare - Aeolian Charme

Fasiliteter

8.7

Renhold

9.2

Rom

9

Service

9.2

Beliggenhet

8.8

Servering

8.9

10

Sara

IAN-logo

12. juli 2026

·

Overnattet 5 netter

Bell'hotel in stile eoliano, personale molto disponibile e gentile.
Bell'hotel in stile eoliano, personale molto disponibile e gentile.

10

Maik

EXP-logo

7. juni 2026

·

Overnattet 3 netter

Hotel Cutimare, Lipari dort wo Service groß geschrieben wird. Wir sind im besagten Hotel, ein paar Tage abgestiegen. Als das Begrüßungsschreiben vom Hotel bei mir ankam, habe ich mich mit dem Hotel in Verbindung gesetzt und gebeten, mir bei den anstehenden Transfers von Catania nach Lipari, behilflich zu sein. Zeitnah bekam ich Rückmeldung von der Hotelmanagerin, die mir zusicherte, alles weitere in die Wege zu leiten. Dies war dann auch der Fall, und so wurde uns ohne Probleme bei den Transfers geholfen und uns die erforderlichen Tickets beziehungsweise Reservierungen per E-Mail zugesandt. Ein außergewöhnlicher Service, wie ich finde. Bei der Ankunft im Hafen stand schon der von uns über das Hotel gebuchte Mietwagen zur Übernahme bereit, und wir konnten uns auf den Weg ins Hotel machen. Dort angekommen war der Checkin ganz einfach und wir konnten unseren Urlaub beginnen. Da das Hotel etwas kleiner ist, hat es einen sehr familiären Charakter, was ich sehr schätze und ich hatte stets den Eindruck, dass sämtliches Personal bestrebt ist, einem den Aufenthalt im Hotel so angenehm wie möglich zu machen. Das Hotel hat auch sämtliche Terminierungen und Buchungen bezüglich unserer Rückreise nach Catania Flughafen perfekt organisiert. An dieser Stelle möchte ich mich recht herzlich bei der Hotelmanagerin und ihrem gesamten Team des Hotels Cutimare auf Lipari, bedanken. Vielen Dank für alles und bis zum nächsten Mal.
Hotel Cutimare, Lipari dort wo Service groß geschrieben wird. Wir sind im besagten Hotel, ein paar Tage abgestiegen. Als das Begrüßungsschreiben vom Hotel bei mir ankam, habe ich mich mit dem Hotel in Verbindung gesetzt und gebeten, mir bei den anstehenden Transfers von Catania nach Lipari, behilflich zu sein. Zeitnah bekam ich Rückmeldung von der Hotelmanagerin, die mir zusicherte, alles weitere in die Wege zu leiten. Dies war dann auch der Fall, und so wurde uns ohne Probleme bei den Transfers geholfen und uns die erforderlichen Tickets beziehungsweise Reservierungen per E-Mail zugesandt. Ein außergewöhnlicher Service, wie ich finde. Bei der Ankunft im Hafen stand schon der von uns über das Hotel gebuchte Mietwagen zur Übernahme bereit, und wir konnten uns auf den Weg ins Hotel machen. Dort angekommen war der Checkin ganz einfach und wir konnten unseren Urlaub beginnen. Da das Hotel etwas kleiner ist, hat es einen sehr familiären Charakter, was ich sehr schätze und ich hatte stets den Eindruck, dass sämtliches Personal bestrebt ist, einem den Aufenthalt im Hotel so angenehm wie möglich zu machen. Das Hotel hat auch sämtliche Terminierungen und Buchungen bezüglich unserer Rückreise nach Catania Flughafen perfekt organisiert. An dieser Stelle möchte ich mich recht herzlich bei der Hotelmanagerin und ihrem gesamten Team des Hotels Cutimare auf Lipari, bedanken. Vielen Dank für alles und bis zum nächsten Mal.

6

Elena

EXP-logo

19. juni 2025

·

Overnattet 3 netter

N
N

6

pascal

EXP-logo

16. sep. 2024

·

Overnattet 15 netter

Mauvaise deuxieme semaine avec du bruit dans la chambre 210 des voisins. l'hôtel ny est pour rien, on avait pas prisla chambre supérieure comme l'année dernière mais l'endroit et le personnel restent super
Mauvaise deuxieme semaine avec du bruit dans la chambre 210 des voisins. l'hôtel ny est pour rien, on avait pas prisla chambre supérieure comme l'année dernière mais l'endroit et le personnel restent super

8

Gabriela

EXP-logo

3. aug. 2024

·

Overnattet 1 natt

It is not a 4 stars hotel. The hot water stopped working and we were informed that the showers had to be very fast or we would have to wait for the heater to heat it up again.
It is not a 4 stars hotel. The hot water stopped working and we were informed that the showers had to be very fast or we would have to wait for the heater to heat it up again.

Eiendommens policyer

Innsjekkingsinstrukser

Alt du trenger å vite for en problemfri innsjekk.

Vis mer

Innsjekking

Utsjekking

Fra 15:00 til 22:00

Før 10:00


Kjekt å vite

Ytterligere retningslinjer og informasjon om dette overnattingsstedet.

Vis mer

Valgfrie tillegg

Ekstra tjenester du kan bestille.

Vis mer

Har du spørsmål?

Umiddelbare KI-svar er basert på hotellinformasjonen


Priser for kommende datoer

september 2026
oktober 2026

Rimeligere

Dyrere

Gjennomsnittspris per natt på tvers av tilbud, inkludert avgifter og gebyrer.

Priser i USD for 2 gjester oppdateres daglig.



  • hu Roma Camping In Town
  • Hotel The Building
  • Hotel VIU Milan, a Member of Design Hotels
  • hu Firenze Camping in Town
  • Hotel Da Vinci
  • Glam Milano
  • Fabulous village
  • Hotel Cristoforo Colombo

Produkt

  • Affiliateprogram
  • Preferanser for cookies
  • Cookiepolicy
  • Personvernpolicy
  • Bruksvilkår

Sosiale medium


© 2026 Vio